-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Частини машин для обробки мінералів (Запасні частини до бульдозерів та екскаваторів)
Тендер Prozorro UA-2018-05-03-002187-a
Частини машин для обробки мінералів (Запасні частини до бульдозерів та екскаваторів) 23 найменування
Завершена
666 666.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.8% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 5 000.00 UAH
Період оскарження:
03.05.2018 16:25 - 19.05.2018 00:00
Нічого не знайдено.