-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 75240000-0 - Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (Послуги з забезпечення охорони власності та особистої безпеки фізичних осіб, які перебувають у будівлі за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 22)
Тендер Prozorro UA-2024-02-14-002481-a
Завершена
320 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 200.00 UAH
Період оскарження:
14.02.2024 10:37 - 20.02.2024 00:00
Нічого не знайдено.