-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект мультимедійного обладнання, код 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2024-02-12-013399-a
Завершена
380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 11 400.00 UAH
мін. крок: 3% або 11 400.00 UAH
Період оскарження:
12.02.2024 17:01 - 21.02.2024 00:00
Нічого не знайдено.