-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт та утеплення фасаду відділення паліативної допомоги за адресою вул. Снопківська, 22 Комунальної 4-ї міської клінічної лікарні м. Львова
Тендер Prozorro UA-2018-05-21-000611-c
Торги не відбулися
290 424.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 452.12 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 452.12 UAH
Період оскарження:
21.05.2018 14:56 - 07.06.2018 00:00
Нічого не знайдено.