-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Манометри МЕД)
Тендер Prozorro UA-2024-01-25-009198-a
Манометри МЕД для потреб Трипільської ТЕС ПАТ "Центренерго". Кількість: 54 шт (8 найменувань)
Торги не відбулися
110 175.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 101.75 UAH
мін. крок: 1% або 1 101.75 UAH
Період оскарження:
25.01.2024 13:58 - 01.02.2024 00:00
Нічого не знайдено.