-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Соляна кислота; натрій сірчистокислий, безводний; тринатрій фосфат; сода кальцинована (порошок); гідроокис натрію NаОН тех., гранули
Тендер Prozorro UA-2024-01-09-005359-a
Торги не відбулися
596 280.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 982.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 982.00 UAH
Період оскарження:
09.01.2024 14:53 - 14.01.2024 00:00
Нічого не знайдено.