-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (реактиви та контрастні речовини): реактиви та витратні матеріали до автоматичного гематологічного аналізатору BC-20s (6 найменувань – 22од.)
Тендер Prozorro UA-2018-04-25-000999-a
Інформація щодо найменувань предмету закупівлі, кількості та необхідних обсягів поставки наведена у Додатку 1 до тендерної документації
Завершена
20 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 200.00 UAH
Період оскарження:
25.04.2018 12:55 - 06.05.2018 00:00
Нічого не знайдено.