-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код згідно основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" ДК 021:2015:98340000-8: Послуги з тимчасового розміщення (проживання) та офісні послуги (Надання послуг з організації робочого середовища у тому числі прибирання приміщень будівлі, утримання та догляд за адміністративною будівлею департаменту капітального будівництва Дніпровської міської ради )
Тендер Prozorro UA-2023-12-15-019720-a
Завершена
1 944 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 720.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 720.00 UAH
Період оскарження:
15.12.2023 17:16 - 21.12.2023 00:00
Нічого не знайдено.