-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2023-12-07-011237-a
Закупівля здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»( зі змінами та доповненнями)
Завершена
551 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 519.50 UAH
мін. крок: 1% або 5 519.50 UAH
Період оскарження:
07.12.2023 13:46 - 12.12.2023 00:00
Нічого не знайдено.