-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з розробки технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності під існуючими кладовищами на території Покровської селищної територіальної громади Синельниківського району
Тендер Prozorro UA-2023-11-27-016098-a
Торги не відбулися
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
Період оскарження:
27.11.2023 17:37 - 03.12.2023 00:00
Нічого не знайдено.