-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Приладдя до мотоциклів
Тендер Prozorro UA-2023-11-24-016456-a
Термін поставки зазначений в оголошенні є орієнтовним. Визначальним є термін відповідно до умов тендерної документації.
Торги не відбулися
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
Період оскарження:
24.11.2023 17:49 - 29.11.2023 00:00
Нічого не знайдено.