-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги центрів і будинків відпочинку (Придбання послуг для оздоровлення дітей)
Тендер Prozorro UA-2018-04-27-001347-a
Торги не відбулися
1 043 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 437.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 437.00 UAH
Період оскарження:
27.04.2018 14:33 - 09.05.2018 00:00
Вимога
Вирішена
категорійність та відстань
Номер:
3b11bc6ff7c440ef9d49adbf08fc1b7f
Ідентифікатор запиту:
UA-2018-04-27-001347-a.c1
Назва:
категорійність та відстань
Вимога:
У Додатку 2 до ТД «Послуги центрів і будинків відпочинку (Придбання послуг для оздоровлення дітей)», міститься вимога: «Заклад оздоровлення та відпочинку повинен бути атестованим відповідно до Порядку проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку і присвоєння їм відповідних категорій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2009 року № 426 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 07 жовтня 2015 року № 816). Категорія закладу – повинна бути не нижче І категорії».
Звертаємо Вашу увагу, що така вимога є незаконною та дискримінуючою щодо учасників, які приймають участь в тендері. Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008 № 375-VI та згідно статті 14 Закону чітких критеріїв до категорії яку повинен нести заклад оздоровлення та відпочинку не вказано.
Просимо Замовника усунути з умов ТД дискримінаційні вимоги щодо проведення закупівлі послуги з дотриманням вимог статті 3 Закону, а саме усунути вимогу щодо категорії закладу та вказати у ТД заклади, які мають державну атестацію не нижче Другої категорії.
Також у Додатку 2 до ТД «Послуги центрів і будинків відпочинку (Придбання послуг для оздоровлення дітей)», міститься вимога «Відстань від найближчої залізничної станції до місця оздоровлення має становити до 80 кілометрів із задовільними автомобільними шляхами».
Просимо збільшити відстань від найближчої залізничної станції до місця оздоровлення до 100 км.
Пов'язані документи:
Замовник
- Протокол відповіді.pdf 02.05.2018 18:20
Дата подачі:
27.04.2018 16:04
Вирішення:
Доброго дня. З метою забезпечення якісного надання послуг з оздоровлення, проживання, харчування, дозвілля та медичного обслуговування дітей міста Вінниці, нами, як Замовником, було встановлено вимогу стосовно того, що заклад оздоровлення та відпочинку повинен бути атестованим відповідно до Порядку проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку і присвоєння їм відповідних категорій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2009 року № 426 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 07 жовтня 2015 року № 816), категорія закладу – повинна бути не нижче І категорії.
За даними Державного реєстру дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (http://drdz.mlsp.gov.ua/msm/), на території Миколаївської та Херсонської областей знаходиться 25 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку, яким присвоєно вищу та першу категорії. Тендерна документація Замовника не містить вимог, що обмежують конкуренцію та призведуть до дискримінації учасників, оскільки у визначених місцях надання послуг є достатня кількість дитячих оздоровчих закладів, що можуть конкурувати між собою та брати участь у процедурі відкритих торгів. Таким чином, Замовник не має на меті послабити конкуренцію серед потенційних учасників процедури закупівлі. Технічні та якісні вимоги, які містяться у Тендерній документації Замовника, не суперечать Закону України «Про публічні закупівлі» та не містять дискримінаційних вимог до учасників.
Що стосується вимоги про збільшення відстані від найближчої залізничної станції до місця оздоровлення, запропоновано внести зміни до Додатку 2 до Тендерної документації та викласти даний кваліфікаційний критерій у наступній редакції:
«Автомобільні шляхи від найближчої залізничної станції до місця оздоровлення мають мати задовільний стан».
Статус вимоги:
Задоволено