-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 код 09120000-6 Газове паливо (стиснений природний газ для автомобілів ЦПЗ Калинівка)
Тендер Prozorro UA-2018-04-23-002199-a
ДК 021-2015 код 09120000-6 Газове паливо (стиснений природний газ для автомобілів ЦПЗ Калинівка)
Торги не відбулися
104 319.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 521.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 521.60 UAH
Період оскарження:
23.04.2018 17:17 - 07.05.2018 00:00
Нічого не знайдено.