-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом (код ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали)
Тендер Prozorro UA-2023-10-11-008633-a
Завершена
890 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 900.00 UAH
Період оскарження:
11.10.2023 14:09 - 16.10.2023 00:00
Нічого не знайдено.