-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту в частині приміщень основної будівлі Комунального закладу освіти «Навчально- реабілітаційний центр «Горлиця» Дніпропетровської обласної ради»
Тендер Prozorro UA-2016-08-26-000449-c
детальна інформація у вкладенні
Торги не відбулися
600 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 001.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 001.00 UAH
Період оскарження:
26.08.2016 12:28 - 08.09.2016 00:00
Нічого не знайдено.