-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система гарантованого електроживлення
Тендер Prozorro UA-2023-10-05-003441-a
код за ДК 021:2015 -31150000-2, Баласти для розрядних ламп чи трубок (Система гарантованого електроживлення)
Завершена
4 643 730.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 46 437.30 UAH
мін. крок: 1% або 46 437.30 UAH
Період оскарження:
05.10.2023 10:48 - 10.10.2023 00:00
Нічого не знайдено.