-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби (самоскид, ремонтна автомайстерня оперативна)
Тендер Prozorro UA-2018-03-16-000459-c
Джерело фінансування: кошти бюджету м.Харків
Завершена
4 272 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 10 680.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 10 680.00 UAH
Період оскарження:
16.03.2018 10:47 - 29.03.2018 00:00
Нічого не знайдено.