-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту дизельних генераторів ДК 021:2015-50530000-9 (послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
Тендер Prozorro UA-2023-09-26-011044-a
Завершена
90 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 900.00 UAH
Період оскарження:
26.09.2023 15:26 - 01.10.2023 00:00
Нічого не знайдено.