-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Поточний ремонт частини покрівлі Новоодеського ліцею № 3 за адресою: вул. Гайдамацька, 7, м. Нова Одеса, Миколаївська область)
Тендер Prozorro UA-2023-09-20-002863-a
Завершена
656 611.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 566.11 UAH
мін. крок: 1% або 6 566.11 UAH
Період оскарження:
20.09.2023 10:32 - 25.09.2023 00:00
Нічого не знайдено.