-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування газового обладнання, газопровідної мережі та супутнього обладнання газових котелень (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) – 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
Тендер Prozorro UA-2023-09-13-009609-a
Завершена
130 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 651.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 651.00 UAH
Період оскарження:
13.09.2023 16:00 - 18.09.2023 00:00
Нічого не знайдено.