-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби (самоскид, ремонтна автомайстерня оперативна)
Тендер Prozorro UA-2018-02-06-003020-a
Джерело фінансування: кошти бюджету м.Харків
Завершена
8 544 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 12 816.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 12 816.00 UAH
Період оскарження:
06.02.2018 19:57 - 08.03.2018 00:00
Нічого не знайдено.