-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги з поточного ремонту приміщень сходових клітин та маршів першого поверху адміністративної будівлі за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 24
Тендер Prozorro UA-2023-08-24-010565-a
Завершена
866 914.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 334.57 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 334.57 UAH
Період оскарження:
24.08.2023 23:55 - 15.09.2023 00:00
Нічого не знайдено.