-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Модульне робоче місце оперативного персоналу
Тендер Prozorro UA-2023-08-22-007366-a
Модульне робоче місце оперативного персоналу (детально в додатка №3, №3.1, №3.1.1 "Технічна специфікація")
Завершена
165 833.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 830.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 830.00 UAH
Період оскарження:
22.08.2023 14:01 - 29.08.2023 00:00
Нічого не знайдено.