-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
код за ДК 021:2015 - 091 Паливо: 09132000-3 Бензин (Бензин А-95); 09134200-9 Дизельне паливо Бензин А-95, Дизельне пальне
Тендер Prozorro UA-2023-08-15-010489-a
код за ДК 021:2015 - 091 Паливо: 09132000-3 Бензин (Бензин А-95); 09134200-9 Дизельне паливо Бензин А-95, Дизельне пальне
Торги не відбулися
799 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 999.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 999.50 UAH
Період оскарження:
15.08.2023 14:27 - 20.08.2023 00:00
Нічого не знайдено.