-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Екологічний моніторинг при проведенні експлуатаційних днопоглиблювальних робіт
Тендер Prozorro UA-2018-02-15-000200-a
Екологічний моніторинг при проведенні експлуатаційних днопоглиблювальних робіт
Завершена
600 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Період оскарження:
15.02.2018 10:10 - 03.03.2018 00:00
Нічого не знайдено.