-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50410000-2- Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з проведення технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників)
Тендер Prozorro UA-2023-06-27-009894-a
Завершена
43 440.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 434.40 UAH
мін. крок: 1% або 434.40 UAH
Період оскарження:
27.06.2023 15:29 - 02.07.2023 00:00
Нічого не знайдено.