-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 - 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Розробка проекту землеустрою з організації та встановлення меж території природно-заповідного фонду)
Тендер Prozorro UA-2023-05-29-009703-a
Завершена
346 263.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 731.32 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 731.32 UAH
Період оскарження:
29.05.2023 15:19 - 03.06.2023 00:00
Нічого не знайдено.