-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання для харчоблоку
Тендер Prozorro UA-2023-05-23-011031-a
Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету. Категорія Замовника – згідно п.3 ч.1, ч.4 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі» (юридична особа, яка є підприємством та забезпечує потреби держави або територіальної громади). Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою
Торги не відбулися
1 454 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
Період оскарження:
23.05.2023 14:59 - 28.05.2023 00:00
Нічого не знайдено.