-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
«Капітальний ремонт житлового будинку по вул. Зестафонська,10 з відновленням несучих конструкцій після потрапляння боєприпасів в м.Запоріжжя» (I, II, III черги) за ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капитальний ремонт і реставрація) Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2023-05-18-012968-a
Завершена
32 397 635.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 323 976.35 UAH
мін. крок: 1% або 323 976.35 UAH
Період оскарження:
18.05.2023 16:13 - 26.05.2023 00:00
Нічого не знайдено.