-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бригадний автомобіль Mitsubishi L200 (або аналог) (Інвестиційна програма АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» 2023 р., V I розділ, п. V I. I.)
Тендер Prozorro UA-2023-05-18-001039-a
Без ПДВ
Завершена
6 585 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 32 925.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 32 925.00 UAH
Період оскарження:
18.05.2023 09:23 - 23.05.2023 00:00
Нічого не знайдено.