-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
47017 Шприц загального призначення, разового застосування; 33172 Інфузійний катетер; 33172 Інфузійний катетер; 33172 Інфузійний катетер; 33172 Інфузійний катетер; 33172 Інфузійний катетер; 47173 Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні; 47173 Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні; 47173 Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні
Тендер Prozorro UA-2023-05-16-014694-a
Завершена
65 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 325.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 325.00 UAH
Період оскарження:
16.05.2023 17:50 - 21.05.2023 00:00
Нічого не знайдено.