-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень: Послуги із благоустрою населених пунктів–скошування трави трактором з косаркою на території Миколаївської ТГ
Тендер Prozorro UA-2023-05-15-009310-a
Завершена
198 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 990.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 990.00 UAH
Період оскарження:
15.05.2023 14:50 - 20.05.2023 00:00
Нічого не знайдено.