-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
15.20.1 Взуття різне, крім спортивного, захисного та ортопедичного, (18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного), Взуття різне
Тендер Prozorro UA-2016-08-15-000431-b
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг – 3 - 4 квартал 2016 року
Завершена
1 248 840.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 500.00 UAH
Період оскарження:
15.08.2016 13:52 - 29.08.2016 00:00
Нічого не знайдено.