-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання (код за ДК 021:2015 - 90910000-9) Послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
Тендер Prozorro UA-2018-02-19-000219-b
Послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
Торги не відбулися
360 573.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
Період оскарження:
19.02.2018 11:42 - 03.03.2018 00:00
Нічого не знайдено.