-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лічильники електроенергії, код ДК 021:2015 – 38554000-3 (Інвестиційна програма ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» 2023 р., п. ІІ.1.1.1, п. ІІ.1.1.2, п. ІІ.1.1.3)
Тендер Prozorro UA-2023-04-04-009490-a
Лічильники електроенергії, код ДК 021:2015 – 38554000-3 (Інвестиційна програма ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» 2023 р., п. ІІ.1.1.1, п. ІІ.1.1.2, п. ІІ.1.1.3)
Завершена
9 469 330.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 47 346.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 47 346.65 UAH
Період оскарження:
04.04.2023 15:41 - 09.04.2023 00:00
Нічого не знайдено.