-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху (Запасні частини до вантажних вагонів (запасні частини до автозчепного пристрою))
Тендер Prozorro UA-2023-02-23-001148-a
Запасні частини до вантажних вагонів (запасні частини до автозчепного пристрою)
Торги не відбулися
966 627.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 833.14 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 833.14 UAH
Період оскарження:
23.02.2023 09:31 - 28.02.2023 00:00
Вимога
Відхилено
Що до підвищення рівня очікуваної ціни
Номер:
e203fae0f1874f42b21586a7f1469bb2
Ідентифікатор запиту:
UA-2023-02-23-001148-a.b1
Назва:
Що до підвищення рівня очікуваної ціни
Вимога:
З метою участі у відповідних торгах, наше підприємство як виробник продукції наполягає на розгляді підвищення рівня очікуваної ціни. З початком бойових дій в Україні ціни на електричну енергію зросли на 26%, паливо на 60%, шихтові матеріали на 54%, допоміжні матеріали на 74%. Сподіваємося на розуміння та подальшу взаємовигідну співпрацю.
Пов'язані документи:
Документів не завантажено.
Дата подачі:
27.02.2023 11:31
Вирішення:
Доброго дня, шановний учасник. Повідомляємо Вам, що очікувана вартість закупівлі, розраховується та узгоджується Департаментом закупівель
АТ «Укрзалізниця», згідно якої оголошуються торги.
Статус вимоги:
Відхилено