-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні засоби (Моторні оливи, трансмісійні та оливи для гідравлічних систем)
Тендер Prozorro UA-2023-02-08-013582-a
Мастильні засоби (Моторні оливи, трансмісійні та оливи для гідравлічних систем) відповідно специфікації
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Період оскарження:
08.02.2023 15:45 - 17.02.2023 00:00
Нічого не знайдено.