-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
послуги з технічного обслуговування систем протипожежного захисту на об’єктах Харківського РСП Украероруху
Тендер Prozorro UA-2016-08-03-000584-b
послуги з технічного обслуговування систем протипожежного захисту на семи об’єктах
Торги не відбулися
130 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.2% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 1.2% або 1 500.00 UAH
Період оскарження:
03.08.2016 20:44 - 15.08.2016 00:00
Нічого не знайдено.