-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга оренди автомобільного транспорту (прокат пасажирського транспортного засобу із водієм)
Тендер Prozorro UA-2023-01-05-005288-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
Завершена
3 236 501.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 32 365.01 UAH
мін. крок: 1% або 32 365.01 UAH
Період оскарження:
05.01.2023 16:39 - 10.01.2023 00:00
Нічого не знайдено.