-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із прибирання та обслуговування приміщень для проведення ХІХ позачергового з’їзду суддів України, відповідний код 90910000-9 - послуги з прибирання
Тендер Prozorro UA-2022-12-27-017677-a
Торги відмінено
147 095.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 735.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 735.48 UAH
Період оскарження:
27.12.2022 17:41 - 01.01.2023 00:00
Нічого не знайдено.