-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (транспортні послуги)(ДК 021:2015 60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм)
Тендер Prozorro UA-2022-12-12-004103-a
Завершена
2 475 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 758.00 UAH
мін. крок: 1% або 24 758.00 UAH
Період оскарження:
12.12.2022 10:36 - 17.12.2022 00:00
Нічого не знайдено.