-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Відновні роботи та експлуатаційне утримання вулиці від будинку 558 до будинку 637, с. Розтоки, Рахівського району, Закарпатської області, яка входить до переліку вулиць і доріг комунальної власності, затверджених Розпорядженням Закарпатської обласної військової адміністрації «Про перелік вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Рахівського району, аварійні, відновні роботи та експлуатаційне утримання яких на період дії воєнного стану здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів» від 24.05.2022 року №208
Тендер Prozorro UA-2022-12-01-004096-a
Завершена
190 472.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 952.36 UAH
мін. крок: 0.5% або 952.36 UAH
Період оскарження:
01.12.2022 10:49 - 06.12.2022 00:00
Нічого не знайдено.