-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Високоточні терези (Ваги лабораторні)
Тендер Prozorro UA-2022-11-28-006159-a
Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2022-10-24-002993-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%.
Завершена
1 110 016.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 11 100.16 UAH
мін. крок: 1% або 11 100.16 UAH
Період оскарження:
28.11.2022 12:14 - 04.12.2022 00:00
Нічого не знайдено.