-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2022-11-17-012186-a
Закупівля природного газу на період з 01 січня 2023 року по 31 березня 2023 року (включно), здійснюється у відповідності до вимог Постанови КМУ "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" від 12.10.2022 року № 1178.
Торги не відбулися
336 043.97
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 680.22 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 680.22 UAH
Період оскарження:
17.11.2022 17:03 - 22.11.2022 00:00
Нічого не знайдено.