-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Вишнівської сільської ради Волинської області
Тендер Prozorro UA-2022-11-17-005284-a
Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Вишнівської сільської ради Волинської області
Торги не відбулися
4 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 24 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 24 000.00 UAH
Період оскарження:
17.11.2022 12:29 - 29.11.2022 00:00
Нічого не знайдено.