-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Встановлення (оновлення/продовження терміну) ліцензій антивірусного програмного забезпечення (Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області)
Тендер Prozorro UA-2022-11-11-002952-a
Завершена
39 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 394.00 UAH
мін. крок: 1% або 394.00 UAH
Період оскарження:
11.11.2022 11:15 - 16.11.2022 00:00
Нічого не знайдено.