-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт санвузлів та каналізаційної внутрішньої мережі комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)» с.Кременець Копачівської сільської ради вул.Шкільна,3 с.Кременець Луцького району Волинської області
Тендер Prozorro UA-2022-10-17-007813-a
Торги відмінено
390 325.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 903.25 UAH
мін. крок: 1% або 3 903.25 UAH
Період оскарження:
17.10.2022 15:05 - 29.10.2022 01:00
Нічого не знайдено.