-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (охорона об'єктів)
Тендер Prozorro UA-2017-12-18-001738-a
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (охорона об'єктів)
Торги не відбулися
362 312.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 811.56 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 811.56 UAH
Період оскарження:
18.12.2017 16:13 - 29.12.2017 00:00
Нічого не знайдено.