-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
18130000-9 Спеціальний робочий одяг (костюм літній повсякденний робочий (18132000-3 Літний одяг))
Тендер Prozorro UA-2022-09-15-006581-a
Костюм літній повсякденний робочий - 200 комплектів
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Період оскарження:
15.09.2022 14:22 - 29.09.2022 00:00
Нічого не знайдено.