-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«код ДК 021:2015: 45310000-3 - Електромонтажні роботи (Послуги з встановлення автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей на об'єкті: Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 (Корпус №1, №2, №4, котельня) Полонської ОТГ за адресою: Хмельницька область, м. Полонне, вул. Ходякова, 86)»
Тендер Prozorro UA-2022-07-15-005513-a
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації
Завершена
397 612.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 988.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 988.06 UAH
Період оскарження:
15.07.2022 14:59 - 19.08.2022 00:00
Скарга
Відхилено
Скарга
Номер:
170746bee5da4e9aa9b73c663b69f78c
Ідентифікатор запиту:
UA-2022-07-15-005513-a.b4
Назва:
Скарга
Скарга:
Скарга
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга в АМКУ UA-2022-07-15-005513-a.pdf 19.09.2022 14:42
- проект договору.pdf 19.09.2022 14:42
- Скарга в АМКУ UA-2022-07-15-005513-a.docx 19.09.2022 14:42
- лист погодження.pdf 19.09.2022 14:42
- рішення від 20.09.2022 №5891.pdf 20.09.2022 15:48
- Інформація про резолютивну частину рішення від 29.09.2022 № 6060.pdf 30.09.2022 12:50
- рішення від 29.09.2022 №6060.pdf 04.10.2022 10:29
- Пояснення по скарзі.pdf 21.09.2022 14:41
- мат база (1).pdf 21.09.2022 14:41
- лист погодження (1).pdf 21.09.2022 14:41
- гарантія.pdf 21.09.2022 14:41
- 86 Пояснення по скарзі.docx 21.09.2022 14:42
Дата прийняття скарги до розгляду:
19.09.2022 15:25
Дата розгляду скарги:
29.09.2022 11:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
20.09.2022 15:48
Дата прийняття рішення про відхилення скарги:
04.10.2022 10:30
Скарга
Розгляд припинено
Скарга на дискримінаційні вимоги
Номер:
9229207aed084d65a6f794cc2d703cc2
Ідентифікатор запиту:
UA-2022-07-15-005513-a.b3
Назва:
Скарга на дискримінаційні вимоги
Скарга:
Опис у вкладенні
Пов'язані документи:
Учасник
- РАДАР-ПІВДЕНЬ СЕУ НААУ 2021 (2) (1).pdf 12.08.2022 18:19
- СКАРГА АМКУ.docx 12.08.2022 18:19
- рішення від 02.03.2021 № 3929.pdf 12.08.2022 18:19
- 11. аналогічне рішення АМКУ рішення від 27.04.2021 №9206.pdf 12.08.2022 18:19
- сертифікат 2015.pdf 12.08.2022 18:19
- Скарга 5513.pdf.p7s 12.08.2022 18:19
- рішення від 03.02.2022№2304.pdf 12.08.2022 18:19
- РАДАР-ПІВДЕНЬ СУОЗБП НААУ 2021 (2).pdf 12.08.2022 18:19
- Скарга 5513.pdf 12.08.2022 18:19
- протокол внесення змін від 15.08.2022 року.doc 15.08.2022 15:28
- таблиця змін від 15.08.2022 року.doc 15.08.2022 15:28
- рішення від 16.08.2022 № 5409.pdf 16.08.2022 13:48
- Інформація про резолютивну частину рішення від 25.08.2022 № 5545.pdf 26.08.2022 11:06
- рішення від 25.08.2022 № 5545.pdf 30.08.2022 11:41
Дата прийняття скарги до розгляду:
12.08.2022 21:36
Дата розгляду скарги:
25.08.2022 11:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
16.08.2022 13:48
Причина:
Замовником відповідно до Закону про публічні закупівлі усунено порушення
Дата прийняття рішення про припинення розгляду скарги:
30.08.2022 11:42
Дата прийняття рішення про припинення розгляду скарги:
30.08.2022 11:42
Скарга
Виконана замовником
Скарга на дискримінаційні вимоги тендерної документації
Номер:
51715ae4d27f4db3bd3836f0443e1734
Ідентифікатор запиту:
UA-2022-07-15-005513-a.b2
Назва:
Скарга на дискримінаційні вимоги тендерної документації
Скарга:
Опис у вкладенні
Пов'язані документи:
Учасник
- 15.Постанова 1460.pdf 27.07.2022 16:48
- 1. аналогічне рішення від 30.10.2020 № 20243.pdf 27.07.2022 16:48
- докази.rar 27.07.2022 16:48
- 13. dstu_iso_50001_2020.pdf 27.07.2022 16:48
- лист від органу сертифікації.pdf 27.07.2022 16:48
- рішення від 02.03.2021 № 3929.pdf 27.07.2022 16:48
- СКАРГА АМКУ.docx (1).p7s 27.07.2022 16:48
- Скарга 5513.pdf 27.07.2022 16:48
- 10. Рішення від 29.10.2021 № 24567.pdf 27.07.2022 16:48
- рішення від 03.02.2022№2304.pdf 27.07.2022 16:48
- 16. рішення від 16.02.2022 № 3291.pdf 27.07.2022 16:48
- РАДАР-ПІВДЕНЬ СУОЗБП НААУ 2021 (2).pdf 27.07.2022 16:48
- докази.rar.p7s 27.07.2022 16:48
- РАДАР-ПІВДЕНЬ СЕУ НААУ 2021 (2) (1).pdf 27.07.2022 16:48
- СКАРГА АМКУ.docx 27.07.2022 16:48
- 2. аналогічне рішення від 13.10.2020 № 19212.pdf 27.07.2022 16:48
- 12. наказ 104.pdf 27.07.2022 16:48
- сертифікат 2015.pdf 27.07.2022 16:48
- 11. аналогічне рішення АМКУ рішення від 27.04.2021 №9206.pdf 27.07.2022 16:48
- рішення від 28.07.2022 № 5218.pdf 28.07.2022 16:32
- інформація про резолютивну частину рішення від 09.08.2022 № 5365.pdf 09.08.2022 15:26
- рішення від 09.08.2022 № 5365.pdf 10.08.2022 12:45
- Пояснення по суті скарги РАДАР-ПІВДЕНЬ.docx 01.08.2022 13:18
- Пояснення 86.pdf 01.08.2022 13:18
Дата прийняття скарги до розгляду:
27.07.2022 17:41
Дата розгляду скарги:
09.08.2022 11:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
28.07.2022 16:32
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
10.08.2022 12:50
Дата виконання рішення Замовником:
10.08.2022 16:02
Коментар замовника щодо усунення порушень:
зміни внесено
Скарга
Виконана замовником
скарга
Номер:
82afa8a4dd3e4260a07636673f033571
Ідентифікатор запиту:
UA-2022-07-15-005513-a.b1
Назва:
скарга
Скарга:
СКАРГА на незаконні дії Замовника
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга АМКУ UA-2022-07-15-005513-a (1).docx 25.07.2022 16:12
- Скарга.PDF 25.07.2022 16:12
- Доказ.pdf 25.07.2022 16:12
- рішення від 26.07.2022 № 5197.pdf 26.07.2022 16:18
- інформація про резолютивну частину рішення від 04.08.2022 № 5322.pdf 04.08.2022 16:02
- рішення від 04.08.2022 № 5322.pdf 08.08.2022 12:15
- Пояснення по суті скарги.docx 28.07.2022 11:26
- Пояснення СПЕЦПОЖСЕРВІС-ЮГ.pdf 28.07.2022 13:30
Дата прийняття скарги до розгляду:
25.07.2022 17:06
Дата розгляду скарги:
04.08.2022 11:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
26.07.2022 16:19
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
08.08.2022 12:16
Дата виконання рішення Замовником:
10.08.2022 11:16
Коментар замовника щодо усунення порушень:
зміни внесено